Kontakti

Dozvolite da Vam se predstavimo!

Direktor

 Ing. Andreas Lippitsch

Andreas Lippitsch, ing.

 

 

Savjetodavni odjel/Računovodstvo

 

Cornelia Schrottner

Manuela Szukits

Savjetodavni odjel
Cornelia Reitbauer

+43 316/68 35 09-15
cornelia.schrottner@axflow.at

Računovodstvo
Manuela Szukits

+43 316/68 35 09-26
manuela.szukits@axflow.at

 

 


Sekretarijat/Marketing

 

Verena Lippitsch

 Sanja Sarić

Marketing za Austriju

Vera Lippitsch

+43 316/68 35 09-11
vera.lippitsch@axflow.at

Marketing za Hrvatsku i Srbiju

Sanja Sarić

+43 316/68 35 09-17
sanja.saric@axflow.at 

 

 


Izvršenje narudžbi
 

Sabine Lepold

 Sandra Vötsch

Sabine Lepold

+43 316/68 35 09-12
sabine.lepold@axflow.at

 

Sandra Vötsch

+43 316/68 35 09-24
sandra.voetsch@axflow.at

 

 

 


Tehničko-savjetodavni odjel
 

Darko Dašek

Ing. Gottfried Geieregger

Darko Dašek

+43 316/68 35 09-19
darko.dasek@axflow.at

 

Gottfried Geieregger, ing.

+43 316/68 35 09-16
gottfried.geieregger@axflow.at

 


Trgovački predstavnik za Austriju

 

Ing. Manuel Deliomini

 

Manuel Deliomini, ing.

+43 699/18 86 60 08
manuel.deliomini@axflow.at

 

 

 

 


Tehnički savjetnik za Hrvatsku, Sloveniju i Srbiju

Darko Dašek



Darko Dašek

+43 316/68 35 09-19
darko.dasek@axflow.at




 

Chocolate flow bottom