Kontakti

Upoznajte naš tim!

Direktor

 Ing. Andreas Lippitsch

Andreas Lippitsch, ing.


Controlling/Računovodstvo

 

Cornelia Schrottner

Manuela Szukits

Savetodavno odeljenje
Cornelia Reitbauer

+43 316/68 35 09-15
cornelia.schrottner@axflow.at

Računovodstvo
Manuela Szukits

+43 316/68 35 09-26
manuela.szukits@axflow.at


Sekretarijat/Marketing

 

Vera Lippitsch

 Sanja Sarić

Marketing za Austriju

Vera Lippitsch

+43 316/68 35 09-11
vera.lippitsch@axflow.at


 Makreting za Srbiju i Hrvatsku

Sanja Sarić

+43 316/68 35 09-17
sanja.saric@axflow.at 

 


Izvršenje narudžbi

 

Sandra Vötsch

Sabine Lepold

Sandra Vötsch

+43 316/68 35 09-24
sandra.voetsch@axflow.at

Sabine Lepold

+43 316/68 35 09-12
sabine.lepold@axflow.at


Tehničko-savetodavni odel

 

Darko Dašek

Ing. Gottfried Geieregger

Darko Dašek

+43 316/68 35 09-19
darko.dasek@axflow.at

Gottfried Geieregger, ing.

+43 316/68 35 09-16
gottfried.geieregger@axflow.at


Trgovački predstavnik u Austriji

Ing. Manuel Deliomini

 

Manuel Deliomini, ing.

+43 699/18 86 60 08
manuel.deliomini@axflow.at

 


Tehnički savetnik za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju

Darko Dašek

 

Darko Dašek

+43 316/68 35 09-19
mobil: +381 63/80 44 164

darko.dasek@axflow.at