Select country

Tudjon meg többet

Pénzügyi-Logisztikai támogató

AxFlow KFT., Pénzügyi osztály
Budapest, Hungary

Az AxFlow, piacvezető folyadékkezelési megoldásokat kínáló vállalatcsoport, új munkatársat keres, budapesti, XXIII. kerületi irodájába:

Pénzügyi-Logisztikai támogató pozíció betöltésére, az AxFlow kft pénzügyi, logisztikai, adminisztratív feladatainak, kialakított szabályok szerinti támogatására

Állás típusa: teljes munkaidő

Főbb feladatok:

- dokumentáció rendszerezés és archiválás, katalogizálás
- vállalatirányítási rendszer meghatározott elemeinek használata
- céges szerver és felhő mapparendszer karbantartása
- telefonhívások kezelése, szkennelés
- posta átvétele és illetékeseknek való eljuttatása
- Ad-hoc adatbevitel a hírlevélkezelő és CRM rendszerekbe
- bejövő dokumentumok kezelése, iktatása és ennek felügyelete
- utalások előkészítése
- kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások szervezése.

Elvárások:

- középfokú végzettség
- olvasási szintű angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes/ MS Office ismeretek
- precizitás, jó szervezőképesség.

Amit kínálunk:

- versenyképes bérezés
- nemzetközi munkakörnyezet
- stabil munkahely és stabil vállalati háttér

Jelentkezés: Önéletrajzokat a vago.laszlo@axflow.hu email címre várjuk.

Vágó László
Ügyvezető igazgató